Тисовець

- перлина Українських Карпат

  

Що таке сноутюбінг? Це вдосконалена версія давно знайомої камери: пластиковий кожух зі вставною гумової камерою великого діаметру. 

    Нехитрі пристрій призначений для катання з гірок на спеціальне жолобу, зробленому зі снігу. Сноутюбінг не керований, його ковзна поверхня дозволяє розвивати велику швидкість. Хто сидить на «ватрушки», - так прозвали це модну розвагу в народі, відчуває захват!
 Втім, зверху на тюбе можна не тільки сидіти, а й лежати на животі, на спині. Для такого катання не потрібно особливих навичок і вмінь, тому легко освоїти
    Піднятися на схил допоможе підйомник, за який чіпляється «ватрушка» і разом з «Сєдаков» тягнеться на вершину схилу. 

    Траса огороджена сіткою, що не залишає шансу сноутюбінгісту вискочити за межі гірки. На комплексі достатньо освітлення, щоб кататися
на сноутюбінг і у вечірній час. Сидіти на тюбе м'яко і зручно, травматизм повністю виключений, тому з настанням зимового сезону, не упустіть свій шанс прийняти участь в цьому настільки екстремальному і в той же час цивілізованому розвазі. 

    Надувні санки-ватрушки з'явилися всього кілька років тому, але популярність серед любителів зимового відпочинку набирають стрімко. 

 МЕНЮ ДЛЯ ГРУП НА ТЮБІНГ ТУТ>>>